Zamieszkajcie pod Poznaniem – poznajcie zalety zakupu nieruchomości poza miastem.

Przygotowujecie się do zakupu pierwszej nieruchomości lub planujecie zmianę mieszkania? Zapewne odwiedziliście już doradcę kredytowego lub sprawdziliście Waszą zdolność kredytową na jednym z kalkulatorów dostępnych w Internecie. Zapewne też zapoznaliście się z ofertą popularnych portalów z nieruchomościami i pewnie znacie już na pamięć mapę poznańskich okolic.

Liczycie, planujecie i porównujecie oferty – nie ma w tym nic dziwnego, gdyż zakup domu lub mieszkania, to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Konsekwencją tej decyzji będzie wybór Waszego środowiska do życia, ale będzie od niej zależeć również ilość czasu spędzanego w drodze do pracy i z powrotem. Pamiętajcie też, że Wasza decyzja będzie miała wpływ nie tylko na Was, ale również na Wasze dzieci.

Może warto zatem rozszerzyć zakres poszukiwań i spojrzeć na najbliższe sąsiedztwo Poznania. W odległości zaledwie kilku kilometrów od granicy miasta powstają osiedla domów jednorodzinnych i mieszkań z ogrodami. W podpoznańskiej Dąbrówce, Linea Deweloper realizuje osiedle Leśna Polana, które wpisuje się w oczekiwania około 60% osób planujących zakup nieruchomości, które marzą o domu lub mieszkaniu z ogrodem. A to dopiero początek atutów tego miejsca, gdyż jest ich zdecydowanie więcej. Co zatem przemawia za przeniesieniem się za miasto? Jakie są dodatkowe korzyści, które możecie osiągnąć decydując się na ten krok? Postaramy się zaprezentować Wam siedem najważniejszych w naszej ocenie kwestii, które świadczą o tym, że dom lub mieszkanie od Linea Deweloper to doskonały wybór.

  1. Lokalizacja. Osiedle Dąbrówka – Leśna Polana to miejsce dla osób, które cenią bezpośredni kontakt z przyrodą. Bliskość Lasu Zakrzewskiego i Jeziora Niepruszewskiego pozwalają na wyciszenie się i zrelaksowanie po całym dniu spędzonym w zatłoczonym i zanieczyszczonym mieście.
  2. Cena. Czy można mieć mieszkanie lub dom z własnym ogrodem w cenie mieszkania w bloku w Poznaniu? Można. Jako deweloper z ponad 10-letnim doświadczeniem spełniamy marzenia na każdą kieszeń, dlatego w naszej ofercie znajdziecie nieruchomości o powierzchni od 33 m2 do 133 m2.
  3. Funkcjonalna przestrzeń. Projekty lokali pozwalają na oddzielenie strefy dziennej dla domowników i gości od strefy prywatnej, dostępnej tylko domownikom. Dzięki temu m.in. możecie zapomnieć o szybkich porządkach przed przyjazdem gości.
  4. Infrastruktura. Przedszkola, szkoła, centrum handlowe, sklepy, punkty usługowe, stacja benzynowa oraz przestrzeń dla dzieci w postaci dużych placów zabaw. Zadbaliśmy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, aby mieć pewność, że nasi Klienci będą w 100% zadowoleni z podjętej decyzji.
  5. Szybki dojazd do centrum miasta. Dzięki bliskości węzłów komunikacyjnych S11 i A2, jak również komunikacji kolejowej i autobusowej, dotarcie do jakiegokolwiek punktu w Poznaniu nie będzie stanowić większego problemu.
  6. Własny ogródek. Przestrzeń, w której będziecie mogli zrelaksować się po całym dniu pracy, miejsce, w którym przygotujecie grilla lub wypijecie kawę z sąsiadami. A może zdecydujecie się na zasadzenie drzewa lub owoców i warzyw? Wtedy będziecie mogli dodatkowo cieszyć się własnym, zdrowymi produktami spożywczymi.
  7. Szeroka oferta. Starając się spełniać marzenia wielu naszych klientów, projektujemy zarówno 1-pokojowe i 2-pokojowe mieszkania, które są idealną propozycją dla singli i młodych par, jak również większe mieszkania i domy, które będą odpowiedzią na potrzeby rodzin z dziećmi. W każdym przypadku służymy fachowym doradztwem i wspieramy Was na każdy etapie zakupu własnej nieruchomości.