Chciałbyś zamieszkać w zalesionej okolicy, a cenisz sobie również zalety miejskiego stylu życia? Dobrze trafiłeś! Kompleksowe osiedle Dąbrówka – Leśna Polana znajduje się przy Lesie Zakrzewskim na obrzeżach Poznania. Kameralne osiedle firmy Linea zaprojektowane zostało przede wszystkim z myślą o rodzinach z dziećmi, a w jego ofercie znajdują się różne mieszkania na każdą kieszeń. W ramach wielu typów nieruchomości znajdują się m.in. mieszkania w budynkach wielorodzinnych, dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej oraz indywidualne domy jednorodzinne. Wszystkie parterowe mieszkania posiadają prywatne ogrody, natomiast lokale na piętrach wyposażone są w przestronne balkony. Domy oraz mieszkania na osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana zostały zaprojektowane w sposób dający możliwość zaaranżowania wybranego pomieszczenia na domowe biuro – przeznaczenie jednego z pokoi do pracy staje się coraz częstszą praktyką. Przeprowadzka pod miasto to szansa na poprawę jakości zamieszkiwania oraz zwiększenie komfortu życia, osiedle Dąbrówka – Leśna Polana to odpowiedź na potrzeby współczesnych rodzin.

Rodzinne osiedle pod Poznaniem

Dzięki konsekwentnemu, długofalowemu planowaniu inwestycji, współpracy z gminą oraz lokalną społecznością, osiedle Dąbrówka – Leśna Polana to nie tylko indywidualne budynki, ale również kompletna i przemyślana infrastruktura oraz zadbana przestrzeń publiczna. Nasza inwestycja znajduje się tuż pod lasem, a jednocześnie pozostaje świetnie skomunikowana z Poznaniem, w którym na co dzień pracuje i uczy się wielu jego mieszkańców. Inwestycja zlokalizowana jest przy węzłach drogowych obwodnicy S11 „Poznań Dąbrówka” i autostrady A2 „Poznań Zachód”, umożliwiających szybki dojazd do miasta i miejscowości wokół niego. Co ważne, osoby niezmotoryzowane również mają możliwość sprawnego dostania się do Poznania, ponieważ w pobliżu osiedla znajdują się przystanki kolejowe i autobusowe. To wszystko po to, aby po pracy lub innych obowiązkach można było szybko i bezpiecznie powrócić do swojego domu pod lasem i odpocząć. Twój nowy dom na osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana zapewni Ci spokój i poczucie prywatności, ale nie kosztem relacji społecznych i bezpieczeństwa. Mieszkańcy osiedla tworzą aktywną społeczność, w której każdy znajdzie miejsce dla siebie – zarówno dorośli, którzy mają chęć nawiązania nowych relacji, jak i dzieci, które będą poszukiwały kompanów do zabawy. Lokalna społeczność to brak anonimowości, której doświadczamy na wielkich poznańskich osiedlach bloków, a przyjazna przestrzeń publiczna, zadbane i oświetlone drogi oraz zielone place zabaw to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny.

Domy i mieszkania blisko Poznania – osiedle przy lesie

Domy i mieszkania na os. Dąbrówka – Leśna Polana położone w świetnej lokalizacji są także bardziej atrakcyjne cenowo nawet od wiele mniejszych lokali w centrum miasta. Decydując się na ofertę firmy, Linea masz szansę zamieszkać w nowym, własnym, komfortowym mieszkaniu, którego jakość gwarantuje deweloper z 20-letnim doświadczeniem. Zdecydowanie niższe są również koszty utrzymania i eksploatacji nowo wybudowanego mieszkania, a sprawnie zarządzana wspólnota mieszkaniowa dbająca o nieruchomość to również oszczędność czasu i energii. Aspekt finansowy jest bardzo ważny, ale wybierając os. Dąbrówka – Leśna Polana, możesz zaoszczędzić nie tylko pieniądze i czas. Decydując się na jedną z opcji wykończenia mieszkania pod klucz, deweloper zadba o przygotowania Twojego mieszkania według Twoich wytycznych. Taka opcja nie tylko zwolni Cię z konieczności nadzorowania prac budowlanych, ale pozwoli Ci również wprowadzić się do gotowego do zamieszkania lokalu dosłownie z dnia na dzień. Przed podjęciem decyzji o przeprowadzeniu się pod miasto, część osób zastanawia się też, jak wygląda dostęp do najważniejszych usług pod Poznaniem. Osiedle Dąbrówka – Leśna Polana to dowód na to, że mieszkanie pod miastem można pogodzić z miejskim stylem życia! Na samym osiedlu znajdują się sklepy, w których zrobisz codzienne zakupy, kawiarnia, w której kupisz kawę w drodze do pracy i publiczne przedszkole ze żłobkiem, które powstało z myślą o dzieciach mieszkańców. W bliskiej okolicy osiedla znajdują się również pozostałe ważne na co dzień obiekty – m.in. szkoła podstawowa z zapleczem sportowym, centra handlowe ze sklepami i różnego rodzaju punkty usługowe oraz wiele innych. Oferta os. Dąbrówka – Leśna Polana to nie tylko mieszkania pod Poznaniem, ale również silna i prężnie rozwijająca się społeczność.

Deweloper Linea – Siła Miastotwórcza

Osiedle Dąbrówka – Leśna Polana w Dopiewcu budowane jest zgodnie z ideą, która przyświecała budowie pierwszego osiedla firmy Linea w Dąbrówce, obecnie zamieszkiwanego już przez ponad 2,5 tys. mieszkańców. Osiedle Osada Leśna w Dąbrówce zostało uznane za jedną z najlepiej zagospodarowanych przestrzeni publicznych w Wielkopolsce. Tak zadecydowało jury konkursu na „Najlepiej Zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Wielkopolsce”, organizowanego w 2012 roku przez Towarzystwo Urbanistów Polskich. Konkurs odbywał się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Wyróżnienie dla inwestora to nie tylko powód do dumy, ale i potwierdzenie, że obrany kierunek rozwoju jest słuszny, czego dowodem jest rosnąca liczba mieszkańców naszego obecnie realizowanego rodzinnego osiedla pod Poznaniem.