Wykończenie “pod klucz”

Decydując się na zakup nieruchomości z usługą wykończenia „pod klucz”, wyręczamy Klienta w wielu czasochłonnych przygotowaniach.

Dlaczego warto wybrać ofertę wykończenia „pod klucz”:

1.    Klient może liczyć na profesjonalną pomoc architekta wnętrz, który pomoże w przygotowaniach, w tym również w doborze materiałów

2.    Usługa wykończenia wnętrz zostanie wykonana przez sprawdzoną, rzetelną firmę – Linea Deweloper to gwarancja jakości, także w zakresie wykończenia „pod klucz”

3.    Klient oszczędza czas – to przedstawiciele firmy Linea sprawują bezpośredni nadzór nad wykończeniem mieszkania lub domu

4.    Koszt wykończenia „pod klucz” można wliczyć w wartość nieruchomości, tym samym uzyskując kredyt pozwalający sfinansować także wykończenie.

5.    Dostępne są dwie oferty:

Comfort 

Basic

Oferty różnią się między sobą zakresem wyboru materiałów i elementów wykończenia wnętrz. Pozwala to zoptymalizować koszty w ramach wcześniej założonego budżetu na wykończenie mieszkania.

Oferta dotyczy budynków typu: Villa, Forma, Largo, Piano.

 

Korzystając z opcji wykończenia „pod klucz” Klient może liczyć na gwarancję  jakości wykonanej usługi oraz opiekę posprzedażową. Dla nas liczy się zadowolenie Klienta, także już po wprowadzeniu się do własnego domu. Ponadto służymy radą we wszelkich sprawach dotyczących organizacji życia i własnego miejsca na osiedlach Linea.

 

Pobierz katalog 499 Pobierz katalog 699