Wykończenie “pod klucz”

Decydując się na zakup nieruchomości z usługą wykończenia „pod klucz”, wyręczamy Klienta w wielu czasochłonnych przygotowaniach.

Dlaczego warto wybrać ofertę wykończenia „pod klucz”:

1 Klient może liczyć na profesjonalną pomoc architekta wnętrz, który pomoże w przygotowaniach, w tym również w doborze materiałów

2 Usługa wykończenia wnętrz zostanie wykonana przez sprawdzoną, rzetelną firmę – Linea Deweloper to gwarancja jakości, także w zakresie wykończenia „pod klucz”

3 Klient oszczędza czas – to przedstawiciele firmy Linea sprawują bezpośredni nadzór nad wykończeniem mieszkania lub domu

4 Koszt wykończenia „pod klucz” można wliczyć w wartość nieruchomości, tym samym uzyskując kredyt pozwalający sfinansować także wykończenie.

5 Macie Państwo do wyboru dwie oferty:

Comfort – 799zł/m2

Basic – 599 zł/m2.

Oferty różnią się między sobą zakresem wyboru materiałów i elementów wykończenia wnętrz.

Katalog Basic Katalog Comfort

 

Oferta dotyczy budynków typu: Logo, Villa, Forma, Opti, Largo, Piano.

Korzystając z opcji wykończenia „pod klucz” Klient może liczyć na gwarancję  jakości wykonanej usługi oraz opiekę posprzedażową. Dla nas liczy się zadowolenie Klienta, także już po wprowadzeniu się do własnego domu. Ponadto służymy radą we wszelkich sprawach dotyczących organizacji życia i własnego miejsca na osiedlach Linea.