Biuro Obsługi Mieszkańca:

adres:
ul. Promenada 1
62-070 Dopiewiec

godziny przyjmowania klientów:
poniedziałek – piątek: 8.00-12:00

tel: +48 pokaż numer885 555 339

Do mieszkańców osiedla Dąbrówka – Leśna Polana w Dopiewcu.

W okresie epidemii COVID-19 ogłoszonej w naszym kraju, firma Linea, mając na uwadze zdrowie mieszkańców naszego osiedla, a także pracowników firmy wykonawczej oraz pracowników firmy Linea, musi podporządkować się nowym zasadą bezpieczeństwa. Dotyczy to również ograniczenia kontaktów w czasie zgłaszania usterek w państwa mieszkaniach. Dlatego też musimy przesuwać terminy usuwania usterek wewnątrz lokali do odwołania.

Jednocześnie chcielibyśmy państwa poinformować, że w tym okresie nasi podwykonawcy będą usuwać problemy na zewnętrznych częściach państwa budynku oraz częściach wspólnych. Oczywiście jeśli awaria będzie zagrażać normalnemu funkcjonowaniu mieszkania, podejmiemy działania w lokalach przy zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa, tj. jednorazowe maseczki oraz rękawiczki. Takie same zasady dotyczyć będą mieszkańców jak i wykonawców w czasie prowadzenia prac w lokalu.

Prosimy o wyrozumiałość, wszystkie te działania mają na uwadze zdrowie i przyszłość naszego małego społeczeństwa, jakie tworzymy na naszym osiedlu Leśna Polana w Dopiewcu.

Formularz kontaktowy

    Administratorem Państwa danych osobowych jest LINEA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Dąbrówce, przy ul. Platanowej 2, 62-070 Dopiewo, (zwana dalej jako: „Administrator”). Jako osoba fizyczna masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, aktualizacji swoich danych, usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia zakresu przetwarzania danych, poproszenia o przeniesienie tych danych do innego Administratora, zgłoszenia sprzeciwu do przetwarzania swoich danych oraz niegodzenia się na profilowanie Twoich danych.
    Więcej szczegółów na temat przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności

    *Pola obowiązkowe.