Leśna Polana

Leśna Polana to inwestycja zlokalizowana w odległości około 1,5 kilometra od Osady Leśnej. Miejsce jest położone w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Zakrzewskiego. To największy atut tej lokalizacji. Dobrze zorganizowane tereny rekreacyjne są impulsem do tworzenia prawdziwej wspólnoty sąsiedzkiej. W pobliżu Leśnej Polany powstaje ponad kilometrowa promenada będąca buforem między osiedlem, a lasem. Będzie to oświetlony bulwar, w którym koncentrować się ma sportowe i rekreacyjne życie Mieszkańców gminy.

Budowa Leśnej Polany rozpoczęła się w październiku 2011 r. Osiedle składa się z 6 rodzajów budynków: Piano, Etiuda, Sonata i Forma, Largo, Villa. Najpopularniejszym z nich jest „Forma”, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 74 m kw., z ogrodem. Obecnie przekazaliśmy naszym Klientom 114 mieszkań i domów.

Inwestycja została zaplanowana długofalowo. Budowa prowadzona jest w poszczególnych etapach. Deweloper Linea przygotowuje inwestycje kompleksowo, dbając o otaczającą je infrastrukturę. Zaplecze handlowo-usługowe oraz miejsca idealne na rekreację, jak place zabaw, boiska, czy promenada wzdłuż ul. Jesionowej wyróżniają inwestycje Linea na tle innych projektów.

Lokalizacja inwestycji, od zachodniej strony Poznania, zapewnia dostęp do terenów zielonych, a co za tym idzie, czystego powietrza. Dlatego Leśna Polana to idealna oferta dla miłośników urokliwych podmiejskich terenów, tuż obok przyrody. Ze względu na bliskość stolicy Wielkopolski, zamieszkanie tutaj jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób pracujących w Poznaniu i okolicach. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek PKP, a także pętla autobusowa. Zmotoryzowani Mieszkańcy podróżują trasą S11 oraz autostradą A2, dzięki czemu można trafić szybko do centrum, ale też innych miejsc w regionie.

Linea, jako deweloper, realizuje i sprzedaje domy, to podstawowa działalność firmy. Linea zasadniczo różni się jednak od innych, działających w tej branży na rynku, podmiotów. Architekci Linei, odpowiadają na potrzeby przyszłych Mieszkańców. Dlatego domy nie są „upychane” na siłę, a już na etapie projektowania planowana jest przestrzeń dla wspólnego spędzania czasu, odpoczynku, rekreacji. W projektach Osady Leśnej lub Leśnej Polany wyznaczane są obszary, które na pewno zwiększą poczucie komfortu zamieszkania tutaj i zadowolenia z wyboru właśnie tego miejsca, jako miejsca stałego osiedlenia.

Zobacz Osadę Leśną Zobacz mapę