OGRÓDKI EKOLOGICZNE LINEA

Sadź, siej, zbieraj i ciesz się z własnych plonów.

Idea Eko-Grządek Linea

Ekologiczne ogrodnictwo w ostatnim czasie znacząco zyskuje na popularności, a posiadanie własnego ogródka, to sposób na uprawę warzyw i owoców w sposób kontrolowany i naturalny i bezpieczny dla zdrowia. Mając na uwadze jak ważne jest poczucie harmonii dla naszych mieszkańców przygotowaliśmy dla Państwa nową ofertę w postaci EKO-GRZĄDEK.

 

27 EKO-GRZĄDEK o powierzchni 40-50 m2

Chociaż samodzielna hodowla roślin może wydawać się z pozoru trudna i uporczywa, to nic bardziej mylnego. Dla naszych przyszłych i obecnych mieszkańców przygotowaliśmy 27 eko-grządek o powierzchni 40-50 m2 z wyznaczonym miejscem na kompostownik i łatwym dostęp do studni. Odpowiednia infrastruktura sprawia, że uprawa własnego jedzenia jest świetną zabawą.

Warto podkreślić, że na terenie przeznaczonym pod ekologiczne ogródki nie będzie dostępu do prądu czy śmietników. Dotrzeć na teren działek będzie można jedynie pieszo lub rowerem, a nawożenie ziemi będzie możliwe wyłącznie naturalnymi sposobami. Takie standardy mają prowadzić do zachowania zdrowego środowiska, które będzie sprzyjać bogatym plonom.

EKO-Grządki dla Mieszkańców

Ekologiczne ogrodnictwo to sposób na uprawę warzyw i owoców w sposób kontrolowany i naturalny. Chociaż samodzielna hodowla roślin może wydawać się z pozoru trudna i uporczywa, to nic bardziej mylnego. Odpowiednia infrastruktura sprawia, że uprawa własnego jedzenia jest świetną zabawą.
Przygotowaliśmy dla naszych mieszkańców 27 eko-grządek z wyznaczonym miejscem na kompostownik i łatwym dostęp do studni.
Choć zdecydowana większość mieszkań w naszej ofercie posiada przydomowy ogródek, to nowa oferta pozwala każdemu sprawdzić się na małej, własnej uprawie warzyw i owoców.

Sprawdź regulamin

Warzywa i owoce uprawiane w ekologiczny sposób są źródłem witamin i substancji odżywczych potrzebnych do utrzymania pełni zdrowia.

Własna produkcja żywności przy odpowiednim zagospodarowaniu plonów pozwala zmniejszyć potrzebę robienia zakupów również poza sezonem.

Pracując w ogrodzie pozbywamy się stresu, dbamy o kondycję fizyczną, a także troszczymy się o zachowanie sprawności umysłowej.

Drugie piętro z własnym ogródkiem

Choć zdecydowana większość mieszkań w naszej ofercie posiada przydomowy ogródek, to nowa oferta pozwala każdemu sprawdzić się na małej, własnej uprawie warzyw i owoców.

Wierzymy, że nasza propozycja zachęci Państwa do jeszcze zdrowszego i bardziej ekologicznego trybu życia. Dodatkowo każdy właściciel eko-grządki otrzyma od nas pakiet startowy z konewką i nasionami. Jako firma również będziemy zgłębiać wiedzę od ekspertów. Postaramy się służyć poradą i współpracować z Państwem tak, aby plony przerosły najśmielsze oczekiwania.
Więcej szczegółów znajdą Państwo w regulaminie.

Drugie piętro z własnym ogródkiem

Choć zdecydowana większość mieszkań w naszej ofercie posiada przydomowy ogródek, to nowa oferta pozwala Wierzymy, że nasza propozycja zachęci Państwa do jeszcze zdrowszego i bardziej ekologicznego trybu życia. Warto podkreślić, że na terenie przeznaczonym pod ekologiczne ogródki nie będzie dostępu do prądu czy śmietników. Dotrzeć na teren działek będzie można jedynie pieszo lub rowerem, a nawożenie ziemi będzie możliwe wyłącznie naturalnymi sposobami. Takie standardy mają prowadzić do zachowania zdrowego środowiska, które będzie sprzyjać bogatym plonom.

SPÓJRZ NA PLAN ROZMIESZCZENIA EKO-GRZĄDEK

Którą wybrać? Tą bliżej studni czy skrajną? Na każdej Twoje plony będą obfite.

rozkład Eko-Grządek
Plan rozmieszczenia parceli

Jak to wygląda w praktyce ?

  • oferta jest skierowana do przyszłych i obecnych mieszkańców osiedla Dąbrówka-Leśna Polana
  • EKO-Grządki znjdują się ok. 500 m od wejścia do lasu przy skrzyżowaniu ulicy Jesionowej z Promenada
  • koszt najmu to 40 lub 50 zł / mc w zależności od powierzchni parceli (360 lub 450 zł/sezon, gdzie sezon rozumie się jako okres od początku marca do końca listopada)
  • więcej szczegółów znajdziesz w naszym regulaminie

Sprawdź także ofertę EKO Mieszkań

W wybranych budynkach typu Opti i Villa stosujemu nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Mieszkanie wysposażone są w instalację fotowoltaiczną oraz pompę ciepła