Dąbrówka – Linea Deweloper

Planujesz zakup nowego domu lub mieszkania, jednak oferty zlokalizowane w Poznaniu nie spełniają Twoich oczekiwań? Może warto zastanowić się nad wyprowadzką poza miasto? Taka decyzja niesie za sobą szereg korzyści. Niedaleko ścisłego centrum, a jednak w otoczeniu terenów zielonych i Lasu Zakrzewskiego. Mowa o osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana w Dopiewcu. To właśnie tutaj od kilkudziesięciu lat tworzymy inwestycję, która zdobyła zaufanie kilku tysięcy osób. Jako odpowiedzialny deweloper dbamy o kompleksowość inwestycji. Dzięki temu nasi mieszkańcy mogą cieszyć się bogatą infrastrukturą w postaci obiektów handlowych, szkół, przedszkoli, placów zabaw i terenów zielonych. Osiedle Dąbrówka – Leśna Polana rozwija się z dnia na dzień, zachowując jednocześnie kameralny charakter.

Gotowe domy pod Poznaniem

Piano, Sonata, Etiuda – to trzy różne typy domów, które znajdziesz w naszej ofercie. Wszystkie projekty domów zlokalizowane są na osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana. Każdy z nich charakteryzuje się funkcjonalnym układem wnętrz, sporym ogrodem oraz miejscem parkingowym lub garażem. Domy posiadają wyraźny podział na strefę dzienną/gościnną oraz strefę nocną/prywatną. Minimalistyczna estetyka to gwarancja ponadczasowej elegancji. Chcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym pod Poznaniem? Sprawdź ofertę domów od dewelopera Linea.

Dwupoziomowe mieszkania z ogrodem pod Poznaniem

Szukasz kompromisu pomiędzy domem a mieszkaniem? Mamy to. W naszej ofercie znajdziesz dwupoziomowe mieszkania z ogrodem w budynkach Opti, Forma oraz Largo. To nie tylko komfort i wygoda. To przede wszystkim bardzo korzystna oferta cenowa. W cenie małego dwupokojowego mieszkania w zatłoczonym centrum miasta, możesz mieć funkcjonalne mieszkanie z ogrodem. Podobnie, jak w przypadku domów, dwupoziomowe mieszkania pozwalają na korzystne oddzielenie strefy dziennej od strefy prywatnej.

Os. Dąbrówka – Leśna Polana, kameralne mieszkania pod Poznaniem

Zakup mieszkania pod Poznaniem, to świetny pomysł na dodatkowe oszczędności. Dlaczego? Rata kredytu hipotecznego może być niewielkim obciążeniem domowego budżetu – dzięki temu więcej środków pozostanie Tobie na realizację innych planów. Jednocześnie, decydując się na wyprowadzkę poza miasto, więcej zyskujesz niż tracisz. Kameralna zabudowa sprzyja budowie relacji z nowymi sąsiadami, a tereny zielone zachęcają do rekreacji. Bogata infrastruktura pozwala na zaspokojenie wszystkich podstawowych potrzeb. Natomiast bliskie sąsiedztwo węzła komunikacyjnego oraz samego

Poznania pozwolą Tobie na szybkie połączenie z centrum Poznania. Do wyboru masz funkcjonalne mieszkania w budynkach Logo oraz Villa.

Wykończenie mieszkania/domu pod klucz

To idealna propozycja dla osób, które nie mają czasu i głowy do wykańczania wnętrz. Sprawdzone ekipy wykończeniowe, gwarancja najwyższej jakości wykonania oraz bogate doświadczenie – wszystko to przemawia za wyborem oferty wykończenia po klucz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy dwa warianty tej oferty. Każdy z nich różni się zakresem oraz użytymi materiałami. Chcesz mieć gwarancję przeprowadzki w terminie? Wybierz opcję wykończenia pod klucz od dewelopera Linea.