Szukając swojego wymarzonego mieszkania zwracasz uwagę na wiele kwestii. To nie tylko sam metraż i rozkład lokalu. Sprawdzasz lokalizację, możliwości dojazdu, bliskość terenów rekreacyjnych, szkół, czy sklepów. Szukasz domu lub mieszkania pod Poznaniem? Kompleksowe osiedle Dąbrówka – Leśna Polana zlokalizowane w malowniczej miejscowości Dopiewiec to propozycja idealna dla każdego, kto ceni sobie najwyższy komfort życia i dobrą lokalizację. Dlaczego warto zamieszkać na tym osiedlu?

Nowoczesne mieszkania i domy pod Poznaniem

Zakup domu lub mieszkania to bardzo ważna decyzja w życiu każdego z nas. Nic więc dziwnego, że kryteriów, którymi kierujemy się przy zakupie jest naprawdę sporo. Te podstawowe to oczywiście metraż mieszkania, rozkład wewnątrz oraz cena. Niemniej jednak, jest jeszcze wiele istotnych aspektów, które będą mieć wpływ na późniejsze życie codzienne w danym miejscu. Jeżeli stoisz właśnie przed decyzją zakupu mieszkania bądź też domu w okolicach Poznania, warto rozważyć zakup nieruchomości na osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana. Jest to nowoczesne budownictwo zlokalizowane w przepięknej miejscowości Dopiewiec. Każda nieruchomość łączy w sobie nowoczesność z funkcjonalnością. To domy i mieszkania idealne dla dużej rodziny, ale też dla singla, dostępne w różnych metrażach. Jeżeli jesteś osobą wymagającą i szukającą komfortowej przestrzeni do życia, osiedle Dąbrówka – Leśna Polana z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Osiedle Dąbrówka – Leśna Polana, dlaczego warto tu zamieszkać?

Wiemy jak ważny jest kontakt z naturą. Coraz więcej osób decyduje się na kupno mieszkania z dala od centrum miast, które są głośne i zatłoczone. Na osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana znajdziesz nieruchomości z własnym ogródkiem. To rozwiązanie idealne dla każdego, kto ceni sobie zieloną przestrzeń. Twoje dzieci będą mogły swobodnie spędzać czas na świeżym powietrzu kiedy tylko tego zapragną. Ogródek to też świetne rozwiązanie dla osób, które posiadają w domu zwierzęta – każdy pies będzie szczęśliwy mając do dyspozycji dużą przestrzeń. Ponadto, całe osiedle zlokalizowane jest w pobliżu Lasu Zakrzewskiego, nie brak więc świeżego powietrza, a na spacer możesz wybrać się w każdej chwili. Osiedle jest ciche i spokojne. Doskonałe położenie osiedla daje możliwość bardzo szybkiego dojazdu do Poznania. Wystarczy wybrać trasę obwodnicą S11 albo autostradą A2. Jeżeli musisz dojeżdżać do pracy lub zawieźć dzieci do szkoły nie będzie żadnego problemu z szybkim dotarciem do celu. Na osiedlu zlokalizowane jest też zupełnie nowe przedszkole publiczne, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą daleko odwozić swoich pociech. Jest tutaj świetnie rozwinięty transport publiczny, zarówno autobusowy, jak i kolejowy, tak więc nawet nie posiadając własnego samochodu bez problemu dostaniesz się w inne miejsce. Szeroki dostęp do punktów usługowych i sklepów sprawia, że wszystkie niezbędne sprawy lub zakupy załatwisz bez problemu na miejscu. Osiedle Dąbrówka – Leśna Polana jest więc idealnym miejscem do zamieszkania pod wieloma względami. To przepiękna okolica, doskonale rozwinięte usługi, łatwy dojazd do Poznania. Jeżeli zależy Ci na ciszy, komforcie i kontakcie z naturą, będziesz zachwycony tym miejscem.

Całe osiedle zaprojektowane zostało w taki sposób, aby nie brakowało w nim zieleni, miejsc do wypoczynku i rekreacji. Wszystkie budynki wykończone są ze starannością o nawet te najmniejsze detale. Dbamy o osiedlową zieleń oraz sieć drogową, zapewniamy odpowiednią liczbę miejsc parkingowych. Osiedle jest kompleksowe, zadbane i przede wszystkim bezpieczne. Wszystko po to, aby tutejszym mieszkańcom żyło się wygodnie i spokojnie. To bardzo ważne, aby stworzyć nie tylko funkcjonalne lokale mieszkaniowe, ale też całą infrastrukturę osiedla. Bowiem każdy ten element wpływa na jakość życia. Wygląd osiedla, dostęp do usług, możliwość wypoczynku – to wszystko ma ogromny wpływ na to, jak później mieszka się w danym miejscu. Dbamy więc nie tylko o same domy i mieszkania, ale też wszystko to, co je otacza.

Linea z myślą o Twojej przyszłości

Osiedle Dąbrówka – Leśna Polana, oferta Linea, to szeroki wybór pięknych mieszkań i domów z ogrodem. Warto zdecydować się na zakup swojego wymarzonego lokum właśnie w tym miejscu. Jeżeli nie masz czasu na sprawy związane z wykończeniem mieszkania, możesz zdecydować się na naszą ofertę mieszkań pod klucz. Kupujesz, a później się wprowadzasz. Nie musisz martwić się o szukanie dobrej ekipy wykończeniowej. Wybieraj spośród funkcjonalnych mieszkań, domów szeregowych oraz domów wielopokojowych z ogrodem. Zakup nieruchomości w Dopiewcu to gwarancja bezpiecznego i komfortowego życia na co dzień.

Chcemy, aby nasi klienci widzieli dokładnie co kupują, dlatego właśnie umożliwiamy obejrzenie przykładowego mieszkania jeszcze podczas budowy. Zależy nam bowiem na tym, aby każdy klient wiedział co kupuje i jaka jest jakość danej nieruchomości. Doradzamy i pomagamy również z powodzeniem w uzyskaniu kredytu. Dzięki temu cały proces zakupu nieruchomości jest dla klienta prosty i szybki.