BIURO SPRZEDAŻY:

tel: +48 pokaż numer(61) 890 12 12
kom: 885 454 999
Dopiewiec, ul. Promenada 5

e-mail: linea@dabrowka.com.pl

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia terminu spotkania.

czynne:
pon. – pt. 9:00 – 18.00
sb. 10:00 – 14:00

DORADCA KREDYTOWY – w każdą pierwszą i ostatnią sobotę miesiąca

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Formularz kontaktowy

  Administratorem Państwa danych osobowych jest LINEA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Dąbrówce, przy ul. Platanowej 2, 62-070 Dopiewo, (zwana dalej jako: „Administrator”). Jako osoba fizyczna masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, aktualizacji swoich danych, usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia zakresu przetwarzania danych, poproszenia o przeniesienie tych danych do innego Administratora, zgłoszenia sprzeciwu do przetwarzania swoich danych oraz niegodzenia się na profilowanie Twoich danych.
  Więcej szczegółów na temat przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności

  *Pola obowiązkowe.


  Biuro sprzedaży mieszkań Linea w Dopiewcu

  Rozglądasz się za nowym mieszkaniem, a może interesuje Cię przestronny dom z ogrodem? Chcesz mieszkać wygodnie, a jednocześnie nie płacić dużego kredytu za wymarzony lokal? Zapraszamy do biura sprzedaży naszej firmy Linea, które znajduje się w Dopiewcu. Na miejscu możesz poznać dokładną ofertę mieszkań i domów na osiedlu Dąbrówka-Leśna Polana w Dopiewcu. Masz wątpliwości, jaką ofertę wybrać? Możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo!

  Zasady bezpieczeństwa

  W ramach bezpieczeństwa i zdrowia naszych Pracowników oraz Klientów, wprowadziliśmy szereg zasad, o których uszanowanie uprzejmie prosimy:
  -jeśli któreś z mieszkań wzbudziło Twoje szczególne zainteresowanie, możesz umówić się na jego obejrzenie mailowo lub telefonicznie,
  -odstęp pomiędzy spotkaniami musi wynosić co najmniej jedną godzinę, ponieważ po spotkaniu lokal jest dezynfekowany,
  -z uwagi na obecną sytuację prosimy, aby w oglądaniu lokalu uczestniczyły maksymalnie dwie osoby,
  -obowiązkowe jest zakładanie maseczki i rękawiczek,
  -po podjęciu decyzji o podpisaniu umowy, dokumenty są wysyłane zdalnie
  -w spotkaniu z notariuszem uczestniczy możliwie jak najmniejszy skład.
  Zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników mają dla nas szczególne znaczenie, dlatego w Linea skrupulatnie przestrzegamy ustalonych zasad. Dla dobra nas wszystkich.

  Odwiedź nasze biuro sprzedaży w Dopiewcu

  Bez względu na to, jakie są Twoje oczekiwania względem wymarzonego mieszkania lub domu, nasza rozbudowana oferta dopasuje się do Twoich potrzeb. Wśród naszych propozycji znajdziesz nowoczesne kawalerki i mieszkania dwu- i trzypokojowe z balkonem, tarasem lub ogrodem, a także wygodne domy z ogrodem. W naszym biurze sprzedaży przedstawimy Ci ofertę wolnych lokali, wśród których możesz wybrać optymalną opcję dla siebie. Przygotowane przez nas broszury z rzutami mieszkań ułatwią podjęcie decyzji i znalezienie najkorzystniejszego rozwiązania.

  Linea jest firmą deweloperską z bogatym doświadczeniem na rynku nieruchomości. Naszą wizytówką jest profesjonalizm i maksymalne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Od lat wspieramy naszych Klientów i pomagamy im znaleźć najlepsze mieszkania dopasowane do ich indywidualnych oczekiwań. Linea nie tylko stawia nowe budynki, ale przede wszystkim tworzy wygodne, nowoczesne przestrzenie, w których po prostu dobrze się żyje. Nasze kompleksowe osiedla mieszkaniowe stają się nowym domem dla wielu rodzin. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i szukasz mieszkania lub domu na miarę Twoich wymagań, odwiedź nasze biuro sprzedaży i przekonaj się, jakie lokale czekają jeszcze na Ciebie. Przytulna kawalerka dla singla, mieszkanie dla dwojga, a może przestronny dom z ogrodem dla rodziny z dziećmi? Nasza rozbudowana oferta pozytywnie Cię zaskoczy!