PIANO to nowoczesny, dwupoziomowy dom z własnym ogrodem o powierzchni użytkowej 88 m². Interesujący wygląd, bardzo funkcjonalny wewnątrz sprawia, że wybierają go rodziny z dziećmi. Aż trzy sypialnie, pokój dzienny z miejscem na jadalnię, strefę wypoczynkową, a także możliwość montażu kominka. Dwie łazienki i duża, otwarta kuchnia. Szybko pokochasz tę przestrzeń!

PIANO

 

mała architektura
dojście do budynku i miejsca parkingowego wykonane z kraty ażurowej, miejsce składowania odpadków stałych ażurowe, ogrodzenie ażurowe

inst. antenowa
rozprowadzenie instalacji zakończenie gniazdem (1 szt.)

inst. telefoniczna
rozprowadzenie instalacji zakończenie gniazdem (1 szt.)

inst. c.o.
rozprowadzenie instalacji do poszczególnych pomieszczeń, grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi, w łazienkach grzejniki drabinkowe, kocioł wiszacy dwufunkcyjny w łazience na piętrze

inst. gazowa
olicznikowana, rozprowadzenie instalacji w mieszkaniu do kotła (lokalizacja wg załacznika) i kuchnii

inst. wod.-kan.
rozprowadzenie instalacji w mieszkaniu, wykonanie podejść pod przybory (lokalizacja wg załącznika), wyprowadzenie wody na ogród (bez licznika)

inst. elektryczna
olicznikowana rozprowadzenie instalacji do poszczególnych pomieszczeń, gniazda, włączniki, domofon, dzwonek

schody
w konstrukcji żelbetowej, bez okładziny,

stolarka
okna PCV, współ. szklenia U=1,1 W/m2, od zewnątrz w kolorze drewnopodobnym oraz szarym, od wewnątrz białe, profil VEKA (lub o porównywalnym standardzie) parapety zewnętrzne – blacha stalowa powlekana parapety wewnętrzne – plastikowe w kolorze białym drzwi wejściowe do budynku – aluminiowe (lub o porównywalnym standardzie)

stropodach
papa termozgrzewalna, płyta OSB, strop prefabrykowane płatwie drewniane Kronopol, izolacja termiczna z wełny mineralnej, płyta g-k

strop
wylewka betonowa, folia ochronna, izolacja akustyczna, strop prefabrykowany Filigran, tynk gipsowy maszynowy

ścianki działowe
pustaki gipsowe Multigips prod. VG-ORTH, zagruntowane wstępnie na biało

ściany wewn. Konstrukcyjne, kominy
cegła ceramiczna, tynk gipsowy maszynowy, ściany gruntowane wstępnie na biało (w łazience tylko sufit)

ściany zewnętrzne
tynk gipsowy maszynowy, pustaki ceramiczne, izolacja termiczna (styropian) tynk mineralny, farba elewacyjna

posadzka wew.
wylewka betonowa, folia ochronna, izolacja termiczna, izolacja przeciwwilgociowa, podbeton

fundamenty
zbrojona ława żelbetowa izolacja pozioma sciana fundamentowa – bloczki betonowe ocieplone od zewnątrz styropianem

PIANO to projekt idealny dla rodziny z dwójką dzieci. Atutem PIANO jest przestronność oraz możliwość indywidualnego zagospodarowania przestrzeni. Projekt Piano skierowany jest dla osób szukających niewielkiego 4-pokojowego domu, w umiarkowanej cenie.

Wykończenie:

Dom PIANO oddawany jest do użytku w tzw. stanie deweloperskim – podwyższonym. Oznacza to, że zewnętrzne elementy budynków są całkowicie ukończone, dom wyposażony jest w antywłamaniowe drzwi wejściowe, zainstalowane są dzwonki, podłączone są domofony, zamontowane skrzynki na listy. Wykonane są dojścia do budynków, chodniki, a ulice prowadzące do budynków są oświetlone. W ramach wyposażenia wewnętrznego wykonane zostały wszystkie niezbędne instalacje: elektryczna wraz z częściowym osprzętem takim jak włączniki, gniazda; gazowa – z piecem dwufunkcyjnym i grzejnikami, a w kuchni można zastosować kuchenkę gazową. Instalacje wodno kanalizacyjne, wykonano w zakresie tzw. podejść, tak aby umożliwić swobodną aranżację łazienek i kuchni. Projektanci podzielili również instalację wodną na użytkową i ogrodową, w celu optymalizacji kosztów eksploatacyjnych.