Largo to dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, idealne dla rodzin z dwójką dzieci, o powierzchni ok. 74 m kw. Atutami tego mieszkania są: indywidualne wejście do domu, aż dwa miejsca postojowe na samochody przed budynkiem oraz wiata gospodarcza. Ważnym aspektem jest również rozkład na dwie przeciwległe strony świata, zapewniający optymalne doświetlenie pomieszczeń z zewnątrz. Trzy sypialnie na piętrze oraz otwarty duży parter z salonem i kuchnią dają gwarancję odpowiedniego podziału funkcji na dzienną oraz nocną. Domowy klimat dopełnić może blask ognia w kominku. W nowym typie budynku także rodzina 2+2 poczuje się swobodnie. W zależności od wyboru, Mieszkańcy będą cieszyć się ogrodem o powierzchni od 45 m kw. do ponad 140.

 

 

 

 

LARGO

STANDARD PRAC WYKOŃCZENIOWYCH W CZĘŚCI WSPÓLNEJ BUDYNKU
I TERENIE STANOWIĄCYM CZĘŚĆ WSPÓLNĄ MIESZKAŃ TYPU LARGO

mała architektura

miejsca parkingowe wykonane z kratki ażurowej wypełnianej żwirem;

dojście do budynku i miejsca parkingowego  wykonane z kostki betonowej;

miejsce składowania odpadków stałych w konstrukcji stalowej,

ściany częściowo murowane, częściowo ażurowe drewniane, zadaszenie z blachy trapezowej.

 

STANDARD PRAC WYKOŃCZENIOWYCH MIESZKAŃ TYPU LARGO

posadzka wew.

wylewka betonowa, podbeton

ściany zewnętrzne

tynk gipsowy maszynowy, tynk mineralny, farba elewacyjna

ściany wewn. konstrukcyjne; kominy

tynk gipsowy maszynowy kat. III, ściany gruntowane wstępnie na biało (w łazience tylko sufit);
przewód dymowy – murowany do przyłączenia zamkniętego wkładu kominkowego, kominy wentylacyjne – pustaki ceramiczne

ścianki działowe

pustaki gipsowe, zagruntowane wstępnie na biało

stropodach

wykończenie zewnętrzne:papa termozgrzewalna; wykończenie wewnętrzne: płyta g-k

stolarka

okna PCV, współ. szklenia U=1,1 W/m2, od zewnątrz w kolorze drewnopodobnym, od wewnątrz białe, profil VEKA (lub o porównywalnym standardzie);

parapety zewnętrzne – blacha stalowa powlekana; parapety wewnętrzne –  plastikowe w kolorze białym; drzwi wejściowe do budynku o profilu aluminiowym; skrzynki rolet na parterze

schody

żelbetowe prefabrykowane bez nastopnic

inst. elektryczna

olicznikowana, rozprowadzenie instalacji do poszczególnych pomieszczeń, gniazda, włączniki, dzwonek, domofon

inst. wod.-kan.

rozprowadzenie instalacji w mieszkaniu, wykonanie podejść pod przybory, wyprowadzenie wody na ogród (odrębny licznik)

inst. gazowa

olicznikowana, rozprowadzenie instalacji w mieszkaniu do kotła  oraz kuchni

inst. c.o.

rozprowadzenie instalacji do poszczególnych pomieszczeń, grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi, w łazience grzejnik drabinkowy; kocioł wiszący dwufunkcyjny

inst. telefoniczna

rozprowadzenie instalacji zakończenie gniazdem ( 1szt.)

inst. antenowa

rozprowadzenie instalacji, zakończenie gniazdem (1szt.)

mała architektura

dojście- kostka betonowa;
miejsce składowania odpadków stałych – częściowo ażurowe drewniane;
miejsce parkingowe wykonane z kratki ażurowej wypełnianej żwirem;

ogrodzenie

front – brak ogrodzeń;
pomiędzy sąsiadami – panel ogrodzeniowy ażurowy.

wiata gospodarcza front

konstrukcja drewniana, ściany ażurowe drewniane,
zadaszenie z blachy trapezowej

Lokalizacja:

Largo to nowoczesny dom z ogrodem w zabudowie szeregowej. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie ciszę i kontakt z przyrodą. Położenie domów bezpośrednio przy lesie Zakrzewskim gwarantuje wspaniały widok i zdrowe warunki do zamieszkania. W obrębie osiedla funkcjonuje kościół parafialny oraz realizowane są usługi oświatowe i w szczególności rekreacyjne – dzieci bawią się na placach zabaw, spacery odbywają się osiedlowymi „zielonymi szlakami” oraz ścieżkami w lesie.
Lokalizacja „Leśnej Polany” przy zachodniej granicy Poznania zapewnia szybkie dotarcie do aglomeracji miejskiej. Połączenia komunikacyjne z Poznaniem odbywają się na wiele sposobów, nie tylko samochodem lecz również autobusami Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu (linie 718, 719) oraz za pomocą linii PKP, ze stacji w Palędziu. Komunikację na zewnętrz w kierunkach – wschód, zachód zapewnia Autostrada A2, natomiast kierunki północ- południe będą niedługo realizowane poprzez zachodnią obwodnicę Poznania S-11.

Rozwiązania projektowe:

Proponujemy Państwu dwupoziomowy dom o powierzchni 74,62 m2 z ogrodem wielkości ok. 55 m2. W ramach zagospodarowania działki zapewniamy dwa miejsca parkingowe. Atutem Largo jest przestronność, możliwość indywidualnego zagospodarowania przestrzeni, wygoda i energooszczędność. Zaprojektowaliśmy dla Państwa funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, który na dwóch poziomach mieści trzy sypialnie, pokój dzienny z jadalnią i kominkiem, kuchnię, dwie łazienki. Projekt Largo skierowany jest dla osób szukających niewielkiego 4-pokojowego domu, w umiarkowanej cenie i położonego w ciekawej lokalizacji. Układ funkcjonalny spełni oczekiwania rodziny z dwójką dzieci.
Stan deweloperski podwyższony, wykończenie

System zabudowy Largo oddawany jest do użytku w tzw. stanie deweloperskim – podwyższonym. Oznacza to, że zewnętrzne elementy budynków są całkowicie ukończone, dom wyposażony jest w antywłamaniowe drzwi wejściowe, zainstalowane są dzwonki, podłączone są domofony, zamontowane skrzynki na listy. Wykonane są dojścia do budynków, chodniki, a ulice prowadzące do budynków są oświetlone. W ramach wyposażenia wewnętrznego wykonane zostały wszystkie niezbędne instalacje: elektryczna wraz z częściowym osprzętem takim jak włączniki, gniazda; gazowa – z piecem dwufunkcyjnym i grzejnikami, a w kuchni można zastosować kuchenkę gazową. Instalacje wodno kanalizacyjne, wykonano w zakresie tzw. podejść, tak aby umożliwić swobodną aranżację łazienek i kuchni. Projektanci podzielili również instalację wodną na użytkową i ogrodową, w celu optymalizacji kosztów eksploatacyjnych. Do całkowitego wykończenia mieszkania pozostaje wykonanie podłóg oraz zamontowanie drzwi wewnętrznych.