WŁASNY OGRÓDEK

Przydomowy ogródek to prywatny kawałek zieleni dla rodziny – miejsce codziennej zabawy dla dzieci i przestrzeń relaksu po pracy dla rodziców. Poranna kawa wypita na zielonej trawie, wśród pachnących kwiatów, to recepta na udany dzień, a wieczorne spotkanie ze znajomymi przy grillu to przepis na udany weekend. Zielony ogródek przy salonie i kuchni sprawia, że okno tarasowe w ciepłe dni cały czas pozostaje otwarte i zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

WŁASNY KAWAŁEK ZIELENIWŁASNY KAWAŁEK ZIELENI
PRZESTRZEŃ DO ŻYCIAPRZESTRZEŃ DO ŻYCIA
MIEJSCE RELAKSUMIEJSCE RELAKSU
MIEJSCE ZABAWY

Kolacja na świeżym powietrzu lub lektura ulubionej książki na tarasie to marzenia, które można zamienić w codzienność. Niemal wszystkie lokale w naszej ofercie dysponują własnymi ogródkami, a pozostałe posiadają
wygodne i użyteczne balkony, które również zaspokajają potrzebę zwiększenia przestrzeni codziennego życia mieszkańców osiedla Dąbrówka – Leśna Polana.

Mieszkania z ogrodem pod Poznaniem – spełnij swoje marzenie o własnych czterech kątach

Mieszkanie czy dom z ogródkiem? Zadbaliśmy o to, abyś nie musiał wybierać. Szukasz mieszkania z ogrodem w Poznaniu i okolicy? Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby współczesnych rodzin! Doskonale rozumiemy, że przydomowy ogródek to prywatny kawałek zieleni dla Ciebie i Twoich bliskich – miejsce codziennej zabawy dla dzieci, a także przestrzeń relaksu dla rodziców. Poranna kawa wypita na zielonej trawie, wśród pachnących kwiatów, to recepta na udany dzień. Wieczorne spotkania przy grillu ze znajomymi czy bliskimi to natomiast przepis na udany weekend. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób marzy o kupnie domu z ogrodem. Dla osób, które cenią sobie zarówno bliskość miasta, jak i natury, świetnym rozwiązaniem będą mieszkania z ogrodem pod Poznaniem. Dzięki zielonemu ogródkowi, który sąsiaduje z salonem i kuchnią, zawsze będziesz mógł cieszyć się świeżym powietrzem oraz jasnymi, dobrze oświetlonymi pomieszczeniami. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje mieszkań w budynkach wielorodzinnych oraz szeregowcach o metrażu od 25 do 88 m2. Niezależnie więc od tego, czy planujesz do nowego mieszkania wprowadzić się sam, czy całą rodziną, z pewnością znajdziesz odpowiednią przestrzeń dla siebie Jeśli jednak dom z ogrodem pod Poznaniem to Twoje marzenie, na osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana deweloper Linea przygotował również i tego typu nieruchomości. Nowoczesny styl budownictwa i spokojne otoczenie sprawiają, że to osiedle to idealny wybór na zakup własnego mieszkania.

Sprawdź naszą ofertę mieszkań z ogrodem w okolicy Poznania

Śniadanie na świeżym powietrzu, lektura ulubionej książki na tarasie, przydomowy ogródek warzywny… Te marzenia możesz zamienić w codzienność na osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana, wybierając mieszkanie z ogrodem pod Poznaniem. Wszystkie mieszkania w naszej ofercie posiadają własny ogródek lub wygodne, duże balkony. Lokalizacja jest jednym z największych atutów – osiedle położone jest w sąsiedztwie Lasu Zakrzewskiego, a jednocześnie osiedle jest położone blisko miasta, do którego można szybko dojechać zarówno samochodem, jak i transportem publicznym. Mieszkańcy cenią sobie także dostęp do najważniejszych budynków usługowych, takich jak szkoły, przedszkola, sklepy oraz przychodnia. Dom z ogrodem pod Poznaniem nie musi oznaczać wyrzeczeń, związanych z przeprowadzką poza miasto. Zadbaliśmy o komfort przyszłych mieszkańców i wysoki standard nieruchomości, dzięki czemu osiedle Dąbrówka – Leśna Polana to idealny wybór dla osób planujących przeprowadzkę poza centrum. Jeśli więc szukasz mieszkania z ogrodem w Poznaniu i okolicy w atrakcyjnej cenie – koniecznie sprawdź naszą ofertę. Zapewniamy również doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu, zapraszamy do kontaktu!