SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

W Dąbrówce i Dopiewcu mieszka wiele rodzin z dziećmi, które już rozpoczęły lub niedługo rozpoczną proces edukacji – to dla nich powstały okoliczne przedszkola i szkoły. Na osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana, znajduje się publiczne przedszkole artystyczne ze żłobkiem zaprojektowane przez firmę Linea z myślą o mieszkańcach. W Dąbrówce, w zasięgu spaceru, znajduje się nowoczesny budynek szkoły podstawowej, którego projekt również jest autorstwa naszej firmy.

PRZEDSZKOLE NA OSIEDLUPRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK NA OSIEDLU
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZASIĘGU SPACERUSZKOŁY PODSTAWOWE W POBLIŻU
PLACE ZABAW DLA DZIECIPLACE ZABAW DLA DZIECI

Lokalizacja placówek oświaty w pobliżu osiedla pozytywnie organizuje lokalną społeczność i buduje środowisko przyjazne do rozwoju dzieci. Place zabaw widoczne przez okno mieszkania sprawiają, że dzieci z rodzicami chętnie integrują się na świeżym powietrzu.

 

USŁUGI

Życie na osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana to nie tylko mieszkanie z ogrodem, ale również pakiet usług dla mieszkańców dostępnych w okolicy. Od ponad 15 lat firma Linea razem z mieszkańcami współtworzy lokalną społeczność, biorąc udział m.in. w projektowaniu okolicznych budynków użyteczności publicznej. Szeroką ofertę sklepów i lokali usługowych znajdziemy w pobliskich centrach handlowych, m.in. w C.H. Aurora w Dąbrówce – również zaprojektowanego przez firmę Linea. Nieopodal osiedla znajdują się również najpopularniejsze dyskonty. Kościół parafialny, przychodnia lekarska, lokalna poczta i pobliska stacja benzynowa sprawiają, że życie na osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana jest łatwiejsze.

LOKALNE SKLEPY I LOKALE USŁUGOWELOKALNE SKLEPY I LOKALE USŁUGOWE
CENTRA HANDLOWECENTRA HANDLOWE
PRZYCHODNIA LEKARSKAPRZYCHODNIA LEKARSKA